بازدید: 318 بازدید
نرم افزار ایلوستریتور

نرم افزارایلوستریتور چیست؟

نرم افزارایلوستریتور چیست؟ یک برنامه هنری گرافیکی با کیفیت حرفه ای است. کاربردهای آن متنوع است، از ایجاد چاپ گرفته تا گرافیک وب و برای اهداف ما، پوستر. اگرچه این برنامه پیچیده است و نیاز به زمان قابل توجهی برای تسلط واقعی دارد، یادگیری اصول اولیه و ایجاد کار با ظاهری حرفه ای بسیار آسان است. طراحی پوستر به استعداد یا مهارت هنری خاصی نیاز ندارد.

این فقط نیاز به صبر و حوصله برای آشنایی با برنامه دارد. مانند اکثر برنامه های کامپیوتری، توصیه می کنم از روش آزمون و خطا برای پی بردن به پیچیدگی های این برنامه استفاده کنید. اشتباهات متعددی مرتکب خواهید شد و اغلب می خواهید تغییراتی ایجاد کنید. خوشبختانه Illustrator مجهز به گزینه لغو است. در واقع، با طراحی پوستر خود، لغو [Crtl+Z] به یک اقدام بسیار آشنا تبدیل خواهد شد.

 

نرم افزار ایلوستریتور
نرم افزار ایلوستریتور

این آموزش بسیار ابتدایی است، زیرا (همانطور که ذکر شد)، Illustrator با استفاده واقعی از آن به بهترین وجه تسلط پیدا می کند. هر زمان که به سؤالی نیاز دارید که در این متن به آن اشاره نشده است، از فهرست راهنمای Illustrator استفاده کنید. این آموزش فقط به شما در ساخت پوستر کمک می کند! بسیاری از عناصر ضروری برای خلق هنر گرافیک عمدا کنار گذاشته شده اند. اگرچه این آموزش فقط برای استفاده با نسخه Windows® ساخته شده است، تقریباً همه چیز (به جز چند استثنا) برای نسخه Mac® قابل اجرا است.

نرم افزار ایلوستریتور
نرم افزار ایلوستریتور

همچنین توصیه می شود ابتدا ظاهر کلی پوستر خود را با قلم و کاغذ ایجاد کنید تا ایده کلی از آنچه می خواهید در Illustrator انجام دهید داشته باشید.

مطالب مرتبط :

نرم افزار فتوشاپ چیست؟

مطالعه بیشتر